Duyurular
Nigde Hava Durumu
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 28,8768   28,9289
EURO 31,6139   31,6708
       
Özlü Sözler
İstemek "istiyorum" demek değil, harekete geçmektir. (A.Maurrois)
Sponsorlarımız
ÖSYM KRİPTO UNSURLARDAN ARINDIRILMALIDIR

Genel Başkan Talip Geylan, KPSS lisans sınavının iptal edilmesi ve 6 Ağustos ve14 Ağustos’ta yapılacak olan KPSS oturumlarının da ertelenmesinin isabetli bir karar olduğunu bildirdi.

 

ÖSYM Başkanının günah keçisi ilan edilerek yaşanan sorunların çözülemeyeceğini kaydeden Genel Başkan, “2010’daki KPSS hırsızlığının ifşa edilmesinden beridir, ÖSYM sınavlarında yaşanan skandallar silsilesi göstermektedir ki, bu kurum içerisinde köklü ve etkin bir KRİPTO YAPILANMA hala mevcuttur.” dedi.

 

İhanet şebekesinin her fırsatta süreci sabote etmesinden dolayı vatandaşların kurumlara ve devlete olan güveninin tahrip olacağına dikkat çeken Geylan,  bir an önce ÖSYM’nin kripto yapılardan arındırılması gerektiğini kaydetti.

 

Genel Başkan Talip Geylan açıklamasında şunları söyledi:

 

“Yaşanan gelişmeler üzerine KPSS Lisans sınavının iptali ve 6 Ağustos ve 14 Ağustos’taki KPSS oturumlarının da ertelenmesi isabetli olmuştur.

 

Ancak şu hususa özellikle dikkat edilmesi gereklidir:

 

Sadece ÖSYM Başkanını günah keçisi ilan ederek yaşanan sorun çözülemez! 2010’daki KPSS hırsızlığının ifşa edilmesinden beridir, ÖSYM sınavlarında yaşanan skandallar silsilesi göstermektedir ki, bu kurum içerisinde köklü ve etkin bir KRİPTO YAPILANMA hala mevcuttur. Ve bu ihanet şebekesi her fırsatta süreci sabote etmekte, vatandaşımızın kurumlara ve devlete olan güvenini tahrip etmektedir.

 

ÖSYM bu KRİPTO UNSURLARDAN ARINDIRILMADIKÇA bundan sonra da benzer sıkıntıların yaşanabileceği muhtemeldir.”


04.08.2022

Okunma Sayısı: 78518.207.160.97
DİĞER HABERLER

NİĞDE TÜRK EĞİTİM - SEN

© Copyright 2020  V4.1 Tüm Hakları Saklıdır.


Top