Duyurular
Nigde Hava Durumu
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 23,0210   23,0625
EURO 24,6248   24,6692
       
Özlü Sözler
Hiçbir şey ayağınıza gelmez; en azından iyi olan hiçbirşey. Herşeyi gidip almanız gerekir.
Sponsorlarımız
UĞRAŞ, TÜRKİYE KAMU-SEN NİĞDE İL TEMSİLCİSİ OLDU.

Türkiye Kamu-Sen Niğde İl Temsilciliğine, Türk Eğitim-Sen Niğde Şube Başkanı İhsan UĞRAŞ görevlendirildi.

 

Türkiye Kamu-Sen Genel Merkezi'nin 20.05.2022 tarih ve 323 sayılı kararı ile Türkiye Kamu-Sen Niğde İl Temsilciliğine, Türk Eğitim-Sen Niğde Şube Başkanı İhsan UĞRAŞ görevlendirildi.

 

Türkiye Kamu-Sen Niğde İl Temsilciliği görevini 2017 yılından beri Türk Sağlık-Sen Niğde Şube Başkanı Adnan ÖZER yürütüyordu.

 

Türkiye Kamu-Sen Niğde İl Temsilciliğine görevlendirilen, Türk Eğitim-Sen Niğde Şube Başkanı İhsan UĞRAŞ devir-teslim töreninde, Türkiye Kamu-Sen Niğde İl Temsilciliği görevini 2017 yılından beri yürütenTürk Sağlık-Sen Niğde Şube Başkanı Adnan ÖZER'e teşekkür etti. Bunun bir bayrak devir teslimi olduğunu söyleyen UĞRAŞ; "Adnan başkanım yaklaşık beş yıldır bu bayrağı hakkıyla taşıdı. Türkiye Kamu-Sen Genel Merkezi'nin takdiriyle bugün bize devrediyor. Kendisinden Allah razı olsun. Biz de bu şerefli bayrağı bizden sonra bir arkadaşımıza devredene kadar hakkıyla taşımaya gayret edeceğiz. Biz biriz, beraberiz. Gerek Adnan başkanım, gerekse Türkiye Kamu-Sen'e bağlı sendikalarımızın il temsilcisi olan arkadaşlarımla omuz omuza, yürek yüreğe bu kutlu davanın hizmetkarı olarak var gücümüzle çalışmaya; hak, haklının olana kadar mücadele etmeye devam edeceğiz" dedi.

 

Türkiye Kamu-Sen Niğde İl Temsilciliği görevini teslim eden Türk Sağlık-Sen Niğde Şube Başkanı Adnan ÖZER'de; "Bu kutlu bayrağı ve görevi yaklaşık beş yıl önce Türk Eğitim-Sen Niğde Şube Başkanımız İhsan UĞRAŞ'tan devralmıştım. Bu gün kadar emaneti hakkıyla taşıdım. Bundan sonra da teşkilatımızın hizmetinde beraber mücadelemiz devam edecektir. Allah birliğimizi-dirliğimizi daim eylesin. Türkiye Kamu-Sen Niğde İl Temsilciliği görevinde İhsan başkanıma başarılar diliyorum. Her zaman yanında olduğumun bilinmesini istiyorum" dedi.

 

 


26.05.2022

Okunma Sayısı: 380


44.200.112.172
  KERİM SÜNEÇLİ

Vatana, Millete, Dine ve Devlete Hayırlı Uğurlu Olsun. ALLAH utandırmasın. BAŞARILAR

DİĞER HABERLER

NİĞDE TÜRK EĞİTİM - SEN

© Copyright 2020  V4.1 Tüm Hakları Saklıdır.


Top