Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 32,4579   32,5164
EURO 34,7319   34,7944
       
Özlü Sözler
Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez. (Montaigne)
Son Ziyaretçi Yorumları
Betül Turna
Sadece ek ders değil maaş kesintisi de oluyor karantina süresi raporlu olarak sayılıyor 10 gün rapor hakkimizdan gidiyor


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Reklam
ÜYELERİMİZE ÖNEMLİ DUYURU

Türk Eğitim-Sen Genel Merkezi 03.10.2023 tarihinden itibaren DİJİTAL KİMLİK UYGULAMASINA geçmiştir. Bundan sonra üyelerimize Sendika Üye Kimliği verilmeyecek olup, sendika üyelik kimliğine ihtiyaç duyulduğu anda üyelerimiz dijital kimlik uygulaması üzerinden kimlik belgelerine ulaşabileceklerdir.

 

Bu amaçla 03.10.2023 tarihinde Türk Eğitim-Sen Genel Merkezi tarafından telefon numaraları sistemimize kayıtlı olan tüm üyelerimize TURK-EGT başlıklı SMS ile Türk Eğitim-Sen Digital Kimlik Kodu ve link gönderilmiştir.

 

Üyelerimizin Digital Kimlik Kodunu kaybetmemeleri büyük önem taşımaktadır.

 

DİJİTAL KİMLİK BELGEME NASIL ULAŞABİLİRİM?

 

Dijital Kimlik Belgenize ulaşmak için size daha önce gönderilen linke tıklayarak açılan sayfada ki pencerelere TC Kimlik Numaranızı ve size özel gönderilen kodu girerek "DOĞRULA" butonuna bastığınız zaman o günün tarihi olan dijital kimliğiniz ekranda görünecektir.

 

 

Dijital kimliğiniz, ibraz etmeniz gereken her yerde geçerli olacaktır.

 

Dijital Kimlik linki ve kod numarasını bilmeyen üyelerimiz, www.nigdetes.com sitesinin sol alt bölümünde bulunan "WhatsApp CANLI DESTEK" butonuna tıklayarak TC Kimlik veya Türk Eğitim-Sen Üye  numaralarını yazıp "Dijital Kimlik linki ve dijital kimlik kodu istiyorum" yazarak gönderdikleri takdirde en kısa süre içerisinde link ve kod SMS ile iletilecektir.

 

ÖNEMLİ : Dijital Kimlik Kodu, TES AKADEMİ uygulamamıza üye olmak için de gereklidir. Üyelik bilgileri girilirken "E KİMLİK" bölümüne kod numarasının girilmesi gerekmektedir.

 

 


22.11.2023


Okunma Sayısı: 153


44.211.26.178
DİĞER HABERLER

 

© Copyright 2024  V4.4 Tüm Hakları Saklıdır.


Top