Duyurular
Nigde Hava Durumu
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 18,6194   18,6530
EURO 19,2824   19,3172
       
Özlü Sözler
Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez. (Montaigne)
Sponsorlarımız
NÖHÜ İLE LİSANSÜSTÜ EĞİTİM PROGRAMI İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALADIK

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi ile Türkiye Kamu-Sen Niğde İl Temsilciliği arasında Lisanüstü Eğitim Programı İşbirliği Protokolü imzalandı. Protokol metni Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan USLU ve Türkiye Kamu-Sen Niğde İl Temsilcisi İhsan UĞRAŞ tarafından imzalanarak yürürlüğe girdi.

 

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi ile Türkiye Kamu-Sen Niğde İl Temsilciliği arasında yapılan indirim antlaşması protokolü çerçevesinde, Türkiye Kamu-Sen Üyeleri indirimli olarak Tezsiz Yüksek Lisans yapma hakkından faydalanabilecektir. Anlaşma Türkiye genelinde ki Türkiye Kamu-Sen üyelerini de kapsamaktadır.

 

Türkiye Kamu-Sen üyeleri, NÖHÜ Sosyal Bilimler, Eğitim Bilimleri, Fen Bilimleri ve Sağlık Bilimleri Enstitülerinin programlarından indirimli olarak faydalanabileceklerdir.

 

İndirim oranları, her bir yüksek lisans programına kayıt yaptıran üye sayısı, verilen kontenjanın %10’u kadar %5, %20’si kadar %10, %30’u kadar %15, %40’ı kadar %20, %50’si ve üzeri üyeler için %20 şeklinde uygulanacaktır.

 

Protokol 2022-2023 ve 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Güz ve Bahar Yarıyılı 2. Öğretim tezsiz yüksek lisans programlarına öğrenci alımları için geçerlidir.

 

Protokolün ardından açıklamalarda bulunan Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektörü  Prof. Dr. Hasan Uslu, Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi’nin toplumun tüm kesimlerine lisansüstü eğitim fırsatı sunma noktasında önemli çalışmalar yürüttüğünü ifade ederek iş birliklerinin artarak devam edeceğini de önemle vurguladı. Rektör Prof. Dr. Hasan Uslu ayrıca imzalanan protokol dolayısıyla Kamu-Sen Niğde İl Temsilcisi İhsan Uğraş’a teşekkür etti.

 

Türkiye Kamu-Sen Niğde İl Temsilcisi İhsan Uğraş ise törendeki açıklamalarında, ortaya konulan iş birliği dolayısıyla Rektörümüz Prof. Dr. Hasan Uslu’ya teşekkür ederek protokolün herkes için hayırlı olması temennisinde bulundu.

 

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi resmi sayfasında ki haber için TIKLAYINIZ

 

 

 

 


19.08.2022

Okunma Sayısı: 605


3.236.18.161








DİĞER HABERLER

NİĞDE TÜRK EĞİTİM - SEN

© Copyright 2020  V4.1 Tüm Hakları Saklıdır.


Top