Duyurular
Nigde Hava Durumu
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 17,3478   17,3791
EURO 18,2753   18,3083
       
Özlü Sözler
Hiçbir şey ayağınıza gelmez; en azından iyi olan hiçbirşey. Herşeyi gidip almanız gerekir.
Sponsorlarımız
ŞEHİT ÖĞRETMEN AYBÜKE YALÇIN VOLEYBOL TURNUVASI SONA ERDİ

Türk Eğitim-Sen Niğde Şubesi Çiftlik İlçe Temsilciliği tarafından organize edilen "Şehit Öğretmen Aybüke Yalçın Voleybol Turnuvası" 01 Nisan 2022 tarihinde oynanan final maçı ile sona erdi.

 

Çiftlik İlçe Devlet Hastanesi takımı ile Ovalıbağ/Çardak İlk/Orta Okulu takımının karşılaştığı final maçında Çiftlik İlçe Devlet Hastanesi takımı maçı kazanarak birinci oldu.

 

Turnuvada Ovalıbağ/Çardak İlk/Orta Okulu ikinci, Çiftlik İlçe Emniyet Müdürlüğü üçüncü oldu.

 

Gösterli İlk/Orta Okulu, turnuvanın en centilmen takımı seçildi.

 

Final maçına Çiftlik İlçe Kaymakamı Mehmet TIĞLI, Türk Eğitim-Sen Niğde Şube Başkanı İhsan UĞRAŞ ve Yönetim Kurulu, Çiftlik Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Ahmet YAVUZ, Çiftlik İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Hasan Muaz ÜNAL ve takımların seyircileri katıldı.

 

Turnuva sonunda birinci olan Çiftlik İlçe Devlet Hastanesi takımına madalyaları ve birincilik kupası, Çiftlik İlçe Kaymakamı Mehmet TIĞLI tarafından verildi.

 

İkinci olan Ovalıbağ/Çardak İlk/Orta Okulu'na madalya ve ikincilik kupası Türk Eğitim-Sen Niğde Şube Başkanı İhsan UĞRAŞ tarafından verilirken üçüncü olan Çiftlik İlçe Emniyet Müdürlüğü madalyalarını ve üçüncülük kupasını Çiftlik Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Ahmet YAVUZ'un elinden aldılar. Turnuvanın en centilmen takımı seçilen Gösterli İlk/Orta Okulu'na madalyaları Çiftlik İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Hasan Muaz ÜNAL tarafından takdim edildi.

 

Ödül töreninde bir konuşma yapan Çiftlik İlçe Kaymakamı Mehmet TIĞLI, turnuvada emeği geçen herkese, özellikle turnuvayı düzenleyen Türk Eğitim-Sen İlçe Temsilcisi Bayram AKSOY ve yönetimine, Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğüne, turnuvaya katılan bütün takımlara ve seyircilere teşekkür etti.

 

Türk Eğitim-Sen Niğde Şube Yönetim Kurulu olarak turnuvanın düzenlenmesinde en büyük emeği olan Türk Eğitim-Sen Çiftlik İlçe Temsilcimiz Bayram AKSOY'a, İlçe Yönetim Kurulumuza, turnuvaya katılan tüm takımlara, turnuvada emeği geçen herkese, Çiftlik Kaymakamımıza, Gençlik ve Spor İlçe Müdürümüze, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze ve takımlarını desteklemek için hergün salonu dolduran seyircilerimize teşekkür ediyoruz.

 

Bu vesileyle Şehit öğretmenimiz Aybüke YALÇIN'ı ve onun nezdinde şehit edilen tüm öğretmenlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


02.04.2022

Okunma Sayısı: 177


3.238.24.209
DİĞER HABERLER

NİĞDE TÜRK EĞİTİM - SEN

© Copyright 2020  V4.1 Tüm Hakları Saklıdır.


Top