Duyurular

Türk Eğitim-Sen Genel Merkezi tarafından üyelerimiz, ortaöğretim ve yükseköğretim öğrencilerinin katılabileceği "İSTİKLALDEN İSTİKBALE" konulu şiir yarışmasına katılacak eserlerin en geç 22 Şubat 2021 tarihi ve saat 17:00’ye kadar şubemize veya Türk Eğitim-Sen Genel Merkezine teslim edilmesi gerekmektedir.


Nigde Hava Durumu
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 8,3400   8,3550
EURO 10,0109   10,0290
       
Özlü Sözler
Derya büyüktür herkes kabı kadar alır
Sponsorlarımız
TÜRK EĞİTİM-SEN İLE BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ARASINDA LİSANSÜSTÜ EĞİTİM-ÖĞRETİM İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI.

Türk Eğitim-Sen ile Başkent Üniversitesi arasında 07.01.2021 tarihinde Lisansüstü eğitim-öğretim protokolü imzalandı. Protokol Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan ve Başkent Üniversitesi Eğitim Fakültesi öğretim üyesi Prof. Dr. Servet Özdemir arasında gerçekleşti.

 

Yapılan anlaşmaya göre, Başkent üniversitesi enstitülerinde lisansüstü eğitim görmek isteyen Türk Eğitim-Sen üyeleri için %30 ücret indirimi sağlanmıştır.

 

Protokol imzalandığı tarihten itibaren iki (2) öğretim yılı süreyle yürürlükte kalacaktır. Bu sürenin bitimine 30 gün kala taraflardan birisi fesih bildiriminde bulunmadıkça her defasında 2 yıl süre ile ve aynı şartlar altında kendiliğinden uzamaktadır.

 

Her alanda öncü, etkili ve yenilikçi olan sendikamız büyük bir anlaşmaya daha imza atmıştır. Türk bilim hayatında önemli bir yere sahip Başkent Üniversitesi ile yapılan anlaşma sonucunda üyelerimize avantajlı imkanlar sunulmaktadır. Türk Eğitim-Sen olarak eğitim ile alakalı her mecrada üyelerimize fırsatlar sunmaya devam ediyoruz.

 

 

 

 


12.01.2021

Okunma Sayısı: 376


3.238.130.97
DİĞER HABERLER

NİĞDE TÜRK EĞİTİM - SEN

© Copyright 2020  V4.1 Tüm Hakları Saklıdır.


Top